Teken in op die VIA-nuusbrief

Vir stories, resepte en TV-hoogtepunte teken in op die VIA-nuusbrief. Vertel ons wie jy is sodat ons jou op datum kan hou met al VIA se dinge.

Deur op dié nuusbrief in te teken, aanvaar ek die Media24-groep se privaatheidsbeleid. Ek het dit gelees en ek verstaan die inhoud daarvan.

Skryf só vir ’n program in

Op watter program wil jy wees?

Testing the description box

Hartskos

Kom ons braai

Laat die potte prut

My droom-trourok

My plek of joune?

My sakpas-troue

Pasgetroud

Raai wat is toegedraai

Sê net ja

Skoonpa-se-tong

Wie's my liefie?

Wil jy op VIA adverteer?

Kontak gerus vir Betsie Viljoen by
Betsie.Viljoen@media24.com
+27 11 217 3119


Het jy ’n voorstel vir ’n VIA-program?

  • ENG
  • AFR

As jy ’n programvoorstel het, stuur dit asseblief na voorstelle@viatv.co.za met die programnaam as die onderwerp.


Ons sal jou dan terugkontak en vir jou ’n voorstelvorm stuur. Vul asseblief hierdie vorm in en stuur dit vir ons terug. Jy sal binne twee maande van ons hoor.


If you would like to propose a show, please send it to voorstelle@viatv.co.za with the programme name in the subject line.


We will contact you back and send you a proposal form. Please fill it in and send it back to us. You will hear back from us within two months.


Kontak ons

Het jy ’n vraag? Wil jy met ons gesels?

Besig...

Of bel ons hoofkantoor op
021 406 3458

En onthou, ons is ook op...

Menu

Maandag

00:00

Flori en Koelsoem se kosse

00:30

Plaaskombuis

01:00

My sakpas-troue

01:30

Vrydag 4 uur

02:00

Vrydag 4 uur

02:30

Die top-honde

03:00

Slagmeester

03:30

My droom-trourok

04:00

Maklik met Marinda

04:30

Boerekos met 'n twist

05:00

Plaaskombuis

05:30

Landbouweekliks

06:00

Inkopie-uur

07:00

Mooi

07:30

Nisboere

08:00

Kom ons kamp

09:00

Blitsbrein

09:30

Veldhelde

10:00

Waar begin ek soek?

10:30

Pasgetroud

11:00

Inkopie-uur

12:00

Landbouweekliks

12:30

Skoon

13:00

Inkopie-uur

13:30

Tussen twee wêrelde

14:00

Kom ons trou, nou!

15:00

Sê net ja

15:30

My vreemde vriende

16:00

Kom ons kamp

17:00

Die top-honde

17:30

Slagmeester

18:00

Boerekos met 'n twist

18:30

Skoonma-se-tong

19:00

Die superskool

19:30

Die ooms se band

20:00

Nisboere

20:30

Laat die potte prut

21:30

Goed, beter, Bertus

22:00

Daar's 'n plek

22:30

Hondehuis

23:00

Die top-honde

23:30

Slagmeester

Dinsdag

00:00

Boerekos met 'n twist

00:30

Skoonma-se-tong

01:00

Die superskool

01:30

Die ooms se band

02:00

Nisboere

02:30

Laat die potte prut

03:30

Goed, beter, Bertus

04:00

Daar's 'n plek

04:30

Hondehuis

05:00

Die top-honde

05:30

Slagmeester

06:00

Inkopie-uur

07:00

Die superskool

07:30

Die ooms se band

08:00

Nisboere

08:30

Laat die potte prut

09:30

Goed, beter, Bertus

10:00

Daar's 'n plek

10:30

Hondehuis

11:00

Inkopie-uur

12:00

Kom ons kamp

13:00

Inkopie-uur

13:30

Otto

14:00

Dors

14:30

Konings van kitskos

15:00

Wat maak jy?

15:30

Kom ons braai: familie en vriende

16:30

Blitsbrein

17:00

Mooi

17:30

Goed, beter, Bertus

18:00

Pasgetroud

18:30

Wat maak jy?

19:00

Plaaskombuis

19:30

Landbouweekliks

20:00

Kom ons braai: familie en vriende

21:00

Blitsbrein

21:30

Veldhelde

22:00

Wie's jou poppie?

22:30

Dors

23:00

Mooi

23:30

Goed, beter, Bertus

Woensdag

00:00

Pasgetroud

00:30

Wat maak jy?

01:00

Plaaskombuis

01:30

Landbouweekliks

02:00

Kom ons braai: familie en vriende

03:00

Blitsbrein

03:30

Veldhelde

04:00

Wie's jou poppie?

04:30

Dors

05:00

Mooi

05:30

Goed, beter, Bertus

06:00

Inkopie-uur

07:00

Plaaskombuis

07:30

Landbouweekliks

08:00

Kom ons braai: familie en vriende

09:00

Blitsbrein

09:30

Veldhelde

10:00

Wie's jou poppie?

10:30

Dors

11:00

Inkopie-uur

12:00

Boerekos met 'n twist

12:00

Skoonma-se-tong

13:00

Inkopie-uur

13:30

Die ooms se band

14:00

Nisboere

14:30

Laat die potte prut

15:30

Goed, beter, Bertus

16:00

Daar's 'n plek

16:30

Hondehuis

17:00

My droom-trourok

17:30

Plaaskombuis

18:00

Wie's jou poppie?

18:30

Met my hele hart

19:00

Huisgenoot: Ware lewensdramas

20:00

Daar's 'n plek

20:30

Waar begin ek soek?

21:00

Wees

21:30

Die top-honde

22:00

Slagmeester

22:30

Boerekos met 'n twist

23:00

My droom-trourok

23:30

Plaaskombuis

Donderdag

00:00

Wie's jou poppie?

00:30

Met my hele hart

01:00

Huisgenoot: Ware lewensdramas

02:00

Daar's 'n plek

02:30

Waar begin ek soek?

03:00

Wees

03:30

Die top-honde

04:00

Slagmeester

04:30

Boerekos met 'n twist

05:00

My droom-trourok

05:30

Plaaskombuis

06:00

Inkopie-uur

07:00

Huisgenoot: Ware lewensdramas

08:00

Daar's 'n plek

08:30

Waar begin ek soek?

09:00

Wees

09:30

Die top-honde

10:00

Slagmeester

10:30

Boerekos met 'n twist

11:00

Inkopie-uur

12:00

Pasgetroud

12:30

Wat maak jy?

13:00

Inkopie-uur

13:30

Landbouweekliks

14:00

Kom ons braai: familie en vriende

15:00

Blitsbrein

15:30

Veldhelde

16:00

Wie's jou poppie?

16:30

Dors

17:00

Hondehuis

17:30

Maklik met Marinda

18:00

Landbouweekliks

18:30

Skoon

19:00

'n Ster vir my bed

20:00

Kom ons trou, nou!

21:00

Sê net ja

21:30

My vreemde vriende

22:00

Kom ons kamp

23:00

Hondehuis

23:30

Maklik met Marinda

Vrydag

00:00

Landbouweekliks

00:30

Skoon

01:00

'n Ster vir my bed

02:00

Kom ons trou, nou!

03:00

Sê net ja

03:30

My vreemde vriende

04:00

Kom ons kamp

05:00

Hondehuis

05:30

Maklik met Marinda

06:00

Inkopie-uur

07:00

'n Ster vir my bed

08:00

Kom ons trou, nou!

09:00

Sê net ja

09:30

My vreemde vriende

10:00

Kom ons kamp

11:00

Inkopie-uur

12:00

Wie's jou poppie?

12:00

Kom ons braai

12:30

Met my hele hart

13:00

Inkopie-uur

13:30

Ken jy my?

14:00

Daar's 'n plek

14:30

Waar begin ek soek?

15:00

Wees

15:30

Die top-honde

16:00

Slagmeester

16:30

Boerekos met 'n twist

17:00

Veldhelde

17:30

Kom ons kamp

18:30

Buite die lyne

19:00

Laat die potte prut

20:00

Dors

20:30

Konings van kitskos

21:00

Wat maak jy?

21:30

Kom ons braai: familie en vriende

22:30

Blitsbrein

23:00

Veldhelde

23:30

Kom ons kamp

Saterdag

00:30

Buite die lyne

01:00

Laat die potte prut

02:00

Dors

02:30

Konings van kitskos

03:00

Wat maak jy?

03:30

Kom ons braai: familie en vriende

04:30

Blitsbrein

05:00

Veldhelde

05:30

Wat maak jy?

06:00

Inkopie-uur

07:00

Landbouweekliks

07:30

Landbouweekliks

08:00

Dors

08:30

Konings van kitskos

09:00

Wat maak jy?

09:30

Kom ons braai: familie en vriende

10:30

Blitsbrein

11:00

Inkopie-uur

13:00

Inkopie-uur

13:30

JAN

14:30

Genoeg

15:00

Bobby en Karlien: In jou skoene

16:00

Hondehuis

16:30

My droom-trourok

17:00

Dors

17:30

Laat die potte prut

18:30

Konings van kitskos

19:00

Wat maak jy?

19:30

Wie's jou poppie?

20:00

Kom ons braai: familie en vriende

21:00

Kom ons trou, nou!

22:00

Goed, beter, Bertus

22:30

Sê net ja

23:00

Kom ons braai

Sondag

00:00

Kom ons braai

01:00

Pasgetroud

01:30

JAN

02:30

Genoeg

03:00

Bobby en Karlien: In jou skoene

04:00

Hondehuis

04:30

My droom-trourok

05:00

Dors

05:30

Die skatties

06:00

Inkopie-uur

07:00

Wat maak jy?

07:30

Wie's jou poppie?

08:00

Kom ons braai: familie en vriende

09:00

Kom ons trou, nou!

10:00

Goed, beter, Bertus

10:30

Sê net ja

11:00

Inkopie-uur

12:00

Flori en Koelsoem se kosse

12:30

Plaaskombuis

13:00

Inkopie-uur

13:30

Vrydag 4 uur

14:00

Vrydag 4 uur

14:30

Die top-honde

15:00

Slagmeester

15:30

My droom-trourok

16:00

Maklik met Marinda

16:30

Boerekos met 'n twist

17:00

Plaaskombuis

17:30

Landbouweekliks

18:00

Daar's 'n plek

18:30

Wees

19:00

Mooi

19:30

Nisboere

20:00

Kom ons kamp

21:00

Blitsbrein

21:30

Veldhelde

22:00

Waar begin ek soek?

22:30

Pasgetroud

23:00

Laat die potte prut