Nuusbrief

Vir stories, resepte en TV-hoogtepunte teken in op die VIA-nuusbrief. Vertel ons wie jy is sodat ons jou op datum kan hou met al VIA se dinge.

Deur op dié nuusbrief in te teken, aanvaar ek die Media24-groep se privaatheidsbeleid. Ek het dit gelees en ek verstaan die inhoud daarvan.

Kanselleer
Teken in

Wees op VIA?

...

...

Kanselleer
Stuur inskrywing

Op watter program wil jy wees?

Kom ons braai

Kom ons braai: familie en vriende

Laat die potte prut

My plek of joune?

Myne vir joune

Adverteer op VIA

Klik hier om ons kommersiële span te kontak.

Kontak gerus vir Betsie Viljoen by
Betsie.Viljoen@media24.com
+27112173119


Vir vervaardigers

Het jy ’n voorstel vir ’n VIA-program?

  • ENG
  • AFR

As jy ’n programvoorstel het, stuur dit asseblief na voorstelle@viatv.co.za met die programnaam as die onderwerp.


If you would like to propose a show, please send it to voorstelle@viatv.co.za with the programme name in the subject line.


Kontak ons

Het jy ’n vraag? Wil jy met ons gesels?

Menu

TV-gids

Maandag

00:00

Martelize se stamtafel

00:30

Stoofstories met Marinda

01:00

Die bruid-boetiek

03:00

Sing in harmonie

03:30

Pak weg, pak reg

04:30

Dr. Nou

05:00

Landbouweekliks

06:00

Stoofstories met Marinda

06:30

Eendag

07:30

Laat die potte prut: Kampioene

08:30

Keerpunt

09:30

Huisgenoot Blokraaibestes

10:00

Elvis B(l)ou

10:30

Vergewe my

11:00

Minki

12:00

Plaaskombuis

12:30

Elvis B(l)ou

13:00

Martelize se stamtafel

13:30

Besigheid wat saak maak

14:00

Keerpunt

15:00

Huisgenoot Blokraaibestes

15:30

Vergewe my

16:00

Kom ons braai

17:00

Koskuns met Lientjie en Wilhelmina

17:30

Minki

18:30

Elvis B(l)ou

19:00

Martelize se stamtafel

19:30

Besigheid wat saak maak

20:00

Keerpunt

21:00

Huisgenoot Blokraaibestes

22:00

Slim vang sy baas

23:30

Minki

Dinsdag

00:30

Elvis B(l)ou

01:00

Martelize se stamtafel

01:30

Besigheid wat saak maak

02:00

Keerpunt

03:00

Huisgenoot Blokraaibestes

03:30

Vergewe my

04:00

Slim vang sy baas

05:00

Koskuns met Lientjie en Wilhelmina

05:30

Minki

06:30

Elvis B(l)ou

07:00

Martelize se stamtafel

07:30

Besigheid wat saak maak

08:00

Keerpunt

09:00

Huisgenoot Blokraaibestes

09:30

Vergewe my

10:00

Slim vang sy baas

11:00

Landbouweekliks

12:00

Skud dit af

12:30

Ouma weet mos

13:30

Huisgenoot Blokraaibestes

14:00

Keerpunt

15:00

Die Kliek

16:00

Kom ons braai

17:00

Konings van kitskos

17:30

Landbouweekliks

18:30

Aansit

19:30

Huisgenoot Blokraaibestes

20:00

Laat die potte prut: Kampioene

21:00

Die Kliek

22:00

Besigheid wat saak maak

22:30

Stoofstories met Marinda

23:00

Konings van kitskos

23:30

Landbouweekliks

Woensdag

00:30

Aansit

01:30

Huisgenoot Blokraaibestes

02:00

Laat die potte prut: Kampioene

03:00

Ouma weet mos

03:00

Ouma weet mos

04:00

Besigheid wat saak maak

04:30

Stoofstories met Marinda

05:00

Konings van kitskos

05:30

Landbouweekliks

06:30

Aansit

07:30

Huisgenoot Blokraaibestes

08:00

Laat die potte prut: Kampioene

09:00

Die Kliek

10:00

Besigheid wat saak maak

10:30

Stoofstories met Marinda

11:00

Doodgewone Jo

11:30

Jou geldsake: Meesterklasse met Theo

12:00

Herman se kortpaaie

12:30

Date, agteruit

13:30

Vergewe my

14:00

Eendag

15:00

Agter tralies

15:30

Doodgewone Jo

16:00

Kom ons braai

17:00

Stoofstories met Marinda

17:30

Doodgewone Jo

18:00

Meer as grond

18:30

Date, agteruit

19:30

Vergewe my

20:00

Eendag

21:00

Agter tralies

21:30

Doodgewone Jo

22:00

Meer as grond

22:30

Konings van kitskos

23:00

Stoofstories met Marinda

23:30

Doodgewone Jo

Donderdag

00:00

Meer as grond

00:30

Date, agteruit

01:30

Vergewe my

02:00

Eendag

03:00

Agter tralies

03:30

Doodgewone Jo

04:00

Meer as grond

04:30

Konings van kitskos

05:00

Stoofstories met Marinda

05:30

Doodgewone Jo

06:00

Meer as grond

06:30

Date, agteruit

07:30

Vergewe my

08:00

Eendag

09:00

Agter tralies

09:30

Doodgewone Jo

10:00

Meer as grond

10:30

Konings van kitskos

11:00

Platteland toe

11:30

Ry of bly

12:00

Karoo-kombuis

12:30

Landbouweekliks

13:30

Doodgewone Jo

14:00

Kom ons braai: kampioene

15:00

Vergewe my

15:30

Boerediva

16:00

Kom ons braai

17:00

Pak weg, pak reg

17:30

Die bruid-boetiek

18:00

Ry of bly

18:30

Landbouweekliks

19:30

Doodgewone Jo

20:00

Die beste van Huisgenoot: Ware lewensdramas

21:00

Vergewe my

21:30

Minki

22:30

Die lewe skuld jou niks

23:00

Pak weg, pak reg

23:30

Die bruid-boetiek

Vrydag

00:00

Ry of bly

00:30

Landbouweekliks

01:30

Doodgewone Jo

02:00

Die beste van Huisgenoot: Ware lewensdramas

03:00

Vergewe my

03:30

Minki

04:30

Die lewe skuld jou niks

04:30

Die lewe skuld jou niks

05:00

Pak weg, pak reg

05:30

Die bruid-boetiek

06:00

Ry of bly

06:30

Landbouweekliks

07:30

Doodgewone Jo

08:00

Die beste van Huisgenoot: Ware lewensdramas

09:00

Vergewe my

09:30

Minki

10:30

Die lewe skuld jou niks

11:00

Slim vang sy baas

12:00

Ete vir twee

12:30

Kom ons braai: familie en vriende

13:30

Konings van kitskos

14:00

Musiekpaniek se bestes

15:00

Die Kliek

16:00

Kom ons braai

17:00

Martelize se stamtafel

17:30

Slim vang sy baas

18:30

Kom ons braai: familie en vriende

19:30

Konings van kitskos

20:00

Musiekpaniek se bestes

21:00

Die Kliek

22:00

Pak weg, pak reg

22:30

Huisgenoot Blokraaibestes

23:00

Martelize se stamtafel

23:30

Slim vang sy baas

Saterdag

00:30

Kom ons braai: familie en vriende

01:30

Konings van kitskos

02:00

Musiekpaniek se bestes

03:00

Die Kliek

04:00

Pak weg, pak reg

04:30

Huisgenoot Blokraaibestes

05:00

Martelize se stamtafel

05:30

Slim vang sy baas

06:30

Die argitekte

07:00

Landbouweekliks

08:00

Jou geldsake: Meesterklasse met Theo

08:30

Besigheid wat saak maak

09:00

Konings van kitskos

09:30

Musiekpaniek

11:30

Dr. Nou

12:00

Sjefhuis

13:00

Kom ons braai

16:00

Die Kliek

17:00

Terugkeer

17:30

Doodgewone Jo

18:00

Minki

19:00

Elvis B(l)ou

19:30

Konings van kitskos

20:00

Kom ons braai: familie en vriende

21:00

Slim vang sy baas

22:00

Musiekpaniek

23:00

Landbouweekliks

Sondag

00:00

Sjefhuis

01:00

Kom ons braai: familie en vriende

04:00

Die Kliek

05:00

Terugkeer

05:30

Doodgewone Jo

06:00

Minki

07:00

Tuintoere

07:30

Stoofstories met Marinda

08:00

Slim vang sy baas

09:00

Minki

10:00

Doodgewone Jo

10:30

Elvis B(l)ou

11:00

Huisgenoot Blokraaibestes

11:30

Meer as grond

12:00

Martelize se stamtafel

12:30

Stoofstories met Marinda

13:00

Die bruid-boetiek

15:00

Sing in harmonie

15:30

Pak weg, pak reg

16:00

Die bruid-boetiek

16:30

Dr. Nou

17:00

Landbouweekliks

18:00

Stoofstories met Marinda

18:30

Eendag

19:30

Laat die potte prut: Kampioene

20:30

Keerpunt

21:30

Huisgenoot Blokraaibestes

22:00

Elvis B(l)ou

22:30

Vergewe my

23:00

Huisgenoot Blokraaibestes

23:30

Meer as grond