Nuusbrief

Vir stories, resepte en TV-hoogtepunte teken in op die VIA-nuusbrief. Vertel ons wie jy is sodat ons jou op datum kan hou met al VIA se dinge.

Deur op dié nuusbrief in te teken, aanvaar ek die Media24-groep se privaatheidsbeleid. Ek het dit gelees en ek verstaan die inhoud daarvan.

Kanselleer
Teken in

Wees op VIA?

...

...

Kanselleer
Stuur inskrywing

Op watter program wil jy wees?

Kom ons braai

Kom ons braai: familie en vriende

Laat die potte prut

My plek of joune?

Myne vir joune

Adverteer op VIA

Klik hier om ons kommersiële span te kontak.

Kontak gerus vir Betsie Viljoen by
Betsie.Viljoen@media24.com
+27112173119


Vir vervaardigers

Het jy ’n voorstel vir ’n VIA-program?

  • ENG
  • AFR

As jy ’n programvoorstel het, stuur dit asseblief na voorstelle@viatv.co.za met die programnaam as die onderwerp.


If you would like to propose a show, please send it to voorstelle@viatv.co.za with the programme name in the subject line.


Kontak ons

Het jy ’n vraag? Wil jy met ons gesels?

Menu

TV-gids

Maandag

00:00

Pasgetroud

00:30

Myne vir joune

01:30

Kom ons kamp

03:30

Kaap, kerrie en koesisters

04:00

Dans in jou taal

04:30

Herman se mikro-geheime

05:00

Landbouweekliks

06:00

Nisboere

06:30

Date, agteruit

07:30

Die argitekte

08:30

Die beste van Huisgenoot: Ware lewensdramas

09:30

Die staat teen

10:00

Geldhelde

10:30

Gesondheid, prontuit

11:00

Kaap, kerrie en koesisters

11:30

Pak weg, pak reg

12:00

Kaap, kerrie en koesisters

12:30

Besigheid wat saak maak

13:00

Sê vir mamma

13:30

Geldhelde

14:00

Minki

15:00

Huisgenoot: Ware lewensdramas

16:00

Pasgetroud

16:30

Gesondheid, prontuit

17:00

Kaap, kerrie en koesisters

17:30

Sjefhuis

18:30

Besigheid wat saak maak

19:00

Sê vir mamma

19:30

Geldhelde

20:00

Minki

21:00

Huisgenoot: Ware lewensdramas

22:00

Boereverneukers

22:30

Die staat teen

23:00

Kaap, kerrie en koesisters

23:30

Sjefhuis

Dinsdag

00:30

Besigheid wat saak maak

01:00

Sê vir mamma

01:30

Geldhelde

02:00

Minki

03:00

Huisgenoot: Ware lewensdramas

04:00

Boereverneukers

04:30

Die staat teen

05:00

Kaap, kerrie en koesisters

05:30

Sjefhuis

06:30

Besigheid wat saak maak

07:00

Sê vir mamma

07:30

Geldhelde

08:00

Minki

09:00

Huisgenoot: Ware lewensdramas

10:00

Boereverneukers

10:30

Die staat teen

11:00

Kom ons braai: kampioene

12:00

Skud dit af

12:30

Wysneusies

13:00

Tuintoere

13:30

Landbouweekliks

14:30

Doodgewone Jo

15:00

Die Koevert

16:00

Pasgetroud

16:30

Pak weg, pak reg

17:00

Skud dit af

17:30

Kom ons braai: kampioene

18:30

Wysneusies

19:00

Die bruid-boetiek

19:30

Landbouweekliks

20:30

Doodgewone Jo

21:00

Die Koevert

22:00

Besigheid wat saak maak

22:30

Die argitekte

23:00

Skud dit af

Woensdag

00:30

Wysneusies

01:00

Die bruid-boetiek

01:30

Landbouweekliks

02:30

Doodgewone Jo

03:00

Die Koevert

04:00

Besigheid wat saak maak

04:30

Die argitekte

05:00

Skud dit af

06:30

Wysneusies

07:00

Die bruid-boetiek

07:30

Landbouweekliks

08:30

Doodgewone Jo

09:00

Die Koevert

10:00

Besigheid wat saak maak

10:30

Die argitekte

11:00

Herman se mikro-geheime

11:30

Baard, bos en kos

12:00

Dr. Nou

12:00

Dr. Nou

12:30

Gesondheid, prontuit

13:00

Dans in jou taal

13:30

Nisboere

14:00

Date, agteruit

15:00

Die staat teen

15:30

Boereverneukers

16:00

Pasgetroud

16:30

Geldhelde

17:00

Herman se kortpaaie

18:30

Gesondheid, prontuit

19:00

Dans in jou taal

19:30

Nisboere

20:00

Eendag

21:00

Die staat teen

21:30

Boereverneukers

22:00

Minki

23:00

Herman se kortpaaie

Donderdag

00:30

Gesondheid, prontuit

01:00

Dans in jou taal

01:30

Nisboere

02:00

Eendag

03:00

Die staat teen

03:30

Boereverneukers

04:00

Minki

05:00

Herman se kortpaaie

06:30

Gesondheid, prontuit

07:00

Dans in jou taal

07:30

Nisboere

08:00

Eendag

09:00

Die staat teen

09:30

Boereverneukers

10:00

Minki

11:00

Honger

11:30

Herman se mikro-geheime

12:00

Kaap, kerrie en koesisters

12:30

Landbouweekliks

13:30

Red my hare, Junior

14:00

Liewe Antie Mona

14:30

Sê vir mamma

15:00

Keerpunt

16:00

Pasgetroud

16:30

Tuintoere

17:00

Honger

18:30

Landbouweekliks

19:30

Ster-status

20:00

Liewe Antie Mona

20:30

Sê vir mamma

21:00

Keerpunt

22:00

Nisboere

22:30

Geldhelde

23:00

Honger

23:30

Laat die potte prut

Vrydag

00:00

Laat die potte prut

00:30

Landbouweekliks

01:30

Ster-status

02:00

Liewe Antie Mona

02:30

Sê vir mamma

03:00

Keerpunt

04:00

Nisboere

04:30

Geldhelde

05:00

Honger

05:30

Laat die potte prut

06:30

Landbouweekliks

07:30

Ster-status

08:00

Liewe Antie Mona

08:30

Sê vir mamma

09:00

Keerpunt

10:00

Nisboere

10:30

Geldhelde

11:30

Gesondheid, prontuit

12:00

Dans in jou taal

12:30

Kom ons braai: familie en vriende

14:00

Musiekpaniek

15:00

Date, agteruit

16:00

Pasgetroud

16:30

Jou tune

17:30

Laat die potte prut

18:30

Kom ons braai: familie en vriende

19:30

Doodgewone Jo

20:00

Musiekpaniek

21:00

Date, agteruit

22:00

Wian

22:30

Liewe Antie Mona

23:30

Laat die potte prut

Saterdag

00:30

Kom ons braai: familie en vriende

01:30

Doodgewone Jo

02:00

Musiekpaniek

03:00

Date, agteruit

04:00

Wian

04:30

Liewe Antie Mona

05:30

Laat die potte prut

06:30

Die argitekte

07:00

Landbouweekliks

08:00

Geldhelde

08:30

Besigheid wat saak maak

09:00

Die argitekte

09:30

Laat die potte prut

11:30

Maklik met Marinda

12:30

Konings van kitskos

13:00

Kom ons braai

16:00

Jou tune

16:30

Tuintoere

17:00

Wraak my mooi

17:00

Wraak my mooi

17:30

Wian

18:00

Minki

19:00

Sjefhuis

20:00

Kom ons braai: familie en vriende

21:00

Laat die potte prut

22:00

Musiekpaniek

23:00

Laat die potte prut

Sondag

00:00

Speel met vuur

00:30

Konings van kitskos

01:00

Kom ons braai

04:00

Jou tune

04:30

Tuintoere

05:00

Wraak my mooi

05:30

Wian

06:00

Minki

07:00

Blitsbrein

09:00

Minki

10:00

Doodgewone Jo

10:30

Pak weg, pak reg

11:00

Tuintoere

11:30

Die bruid-boetiek

12:00

Pasgetroud

13:00

Kom ons kamp

15:30

Kaap, kerrie en koesisters

16:00

Dans in jou taal

16:30

Herman se mikro-geheime

17:00

Landbouweekliks

18:00

Nisboere

18:30

Eendag

19:30

Die argitekte

20:30

Die beste van Huisgenoot: Ware lewensdramas

21:30

Die staat teen

22:00

Geldhelde

22:30

Gesondheid, prontuit

23:00

Tuintoere